Girişimlerimiz

Dipses.co

temelsanatlar

Merhabalar, tanışalım. “Bu neyin sesi?” dediğinizi duyar gibiyiz. O zaman bize kulak verin. Anlamamıza, anlatmamıza… Eğlenmemize, iletişmemize… Haliyle duymamıza derman “ses”e, vefa borcumuzu ödemeye geldik. Hep ses mi bizi anlatacak, şimdi de sesi anlatmanın sırası bizde. Aklınıza hemen müzik gelmesin, sesin yaptıklarına ve yapacaklarına şaşıracaksınız. Ses odaklı paylaşımlarımızla; müzik, sinema, sanat, etkinlik, konser, teknoloji, reklam ve hayatın her alanında gözünüz ve tabii ki kulağınız oluyoruz.

Şarkıcıdan, oyuncuya, mühendisten, doktora her kesimin sesi dipses.co, sizleri okuyup dinlemenin yanında, kendi sesinizi duyurmaya da davet ediyor.

Kalkın bakın, içerden bir tıkırtı geliyor, dipses.co yayında!

Soundy.co

Soundy; tüm reklam ve sinema sektörü, yapımcılar, yönetmenler, kreatif direktörler, müşteri temsilcileri, prodüktörler, ses sanatçıları, oyuncular, tiyatrocular, ses prodüksiyon şirketleri ve tüm markaların pazarlama departmanlarına hizmet vermeyi hedefleyen, Türkiye’nin ilk ve tek yeni nesil ses cast arama motorudur. İçeriği; 1999 yılından beri Türkiye’nin en iyi seslendirme sanatçılarını bünyesinde bulunduran Melodika tarafından oluşturulan girişim, MDTmedya tarafından tasarlanmış ve geliştirilmiştir. Amacımız seslendirme dünyasında bir referans noktası haline gelmek…

Soundy ile ihtiyaçların doğrultusunda özgün aramalar yaparak, ülkenin en iyi ses sanatçılarının farklı kategori ve ses renklerinden oluşan yüzlerce ses kaydına anında ulaş, favorine ekle, indir, gönder, paylaş. Kısacası Soundy ile Sesli Düşün!

temelsanatlar